GentestCabin

Sağlıkta teori çok; sizin için tek doğru var.

Uçaklarda kabin görevlisi olmak sağlık açısından yıpratıcı bir meslektir. Bunun nedenleri arasında mesleğin yüksek stresli olması, çalışma saatleri itibari ile vücudun biyolojik ritminin sıklıkla bozulması, uyku düzenlikleri, maruz kalınan radyasyon sayılabilir. Bu nedenlerle hostesler yılda en az 1 kez sağlık kontrolünden (check-up) geçirilirler. Bir sorunun sağlık kontrolünde tespit edilmesi o sorunun uzun yıllardır geliştiğine işaret eder. Yapılması gereken sorunların gelebileceğini öngörerek tedbir almaktır.

GentestCabin kabin görevlileri için geliştirilmiş mesleğe ve kişiye özel ileri teknolojik, kapsamlı analizler bütünüdür. Bu çalışmada kabin görevlisinin genetik yapısı, yaşam tarzı beslenmesi, egzersiz durumu, uçuş sıklığı ve süreleri, uçuş yükseklikleri, kan biyokimyası, yaşam tarzının elektrofizyolojik durumu, uyku süresi ve kalitesi analiz edilir. Kabin görevlisinin kalp krizi, inme, diyabet, Alzheimer ve akciğer kanseri, kolon kanseri, mide kanseri, pankreas kanseri, böbrek kanseri, mesane kanseri, cilt kanseri, kadınlarda meme, over, rahim kanseri, erkeklerde prostat kanseri riskleri ortaya konur. Bu risklerin önlenmesi ve stresin yönetilmesi için yapılması gerekenler ayrıntılı olarak Gentest Yaşam Planı şeklinde sunulur.

Her yaştan kabin görevlilerine uygulanır.

  1. Doku, kan ve idrar örnekleriniz alınır,
  2. Yaşam tarzının elektro-fizyolojik olarak değerlendirilmesi için 3 gün süreyle HRV cihazı takılır,
  3. 3 boyutlu vücut ve postür analiziniz yapılır,
  4. Hekim muayeneniz yapılır,
  5. Yaşam tarzı görüşmeniz yapılır,
  6. Rapor 6 hafta içinde hazırlanır,
  7. Rapor uzmanlarımız tarafından size açıklanır,
  8. Gentest Yaşam Planı’nız sunulur.

UBundan böyle yaşamınızda sizi biyolojik yapınız ve sağlığınız açısından bizden daha kapsamlı ve derinlemesine tanıyan hiç kimse olmayacak. Bu nedenle Gentest Enstitüsü’nün sorumlulukları Gentest Yaşam Planı’nızın sunulmasından sonra da devam eder. Sizi Gentest Ailesi’nin bir üyesi olarak görür, düzenli görüşmeler, takipler, kontroller, bilgi tazeleme görüşmeleri, eğitimler, bilimsel ve sosyal aktivitelerle sürekli yanınızda oluruz. Buna biz GYBD (Gentest Yaşam Boyu Destek) programı diyoruz.

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest Yaptıranlar Ne Diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.


1/8


Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.