GentestSchoolPerformance

Eğitimde teori çok; çocuğunuz için tek doğru var.

Yurt içinde veya yurt dışında üniversite tahsili yapmak üzere hazırlanmak zorlu bir süreçtir. Bu sürecin çoğu zaman plansız, sağlıksız ve stres dolu yaşandığı gözlenmektedir. Öğrencilerin aşırı kilo almaları hatta diyabete yakalanmaları ya da tam tersi iştahtan kesilerek kilo vermeleri, uyku düzenlerinin bozulması, gerginlik yaşamaları, tepkisel olmaları sık rastlanılan durumlardır.

Oysa ki bu süreci hem öğrenciyi başarılı kılacak, hem sağlığını koruyacak ve geliştirecek hem de psikolojik olarak güçlü olacağı bir şekilde yönetmek mümkündür. GentestSchoolPerformance ile öğrencinin genetik yapısı, kan biyokimyası, hormonları, aminoasitleri, uyku durumu, stresi, kaygı durumu, öğrenme modelleri, mevcut yaşam tarzı ve daha birçok özelliği derinlemesine ve kapsamlı olarak analiz edilir. Elde edilen bulgular doğrultusunda öğrenciye Gentest Yaşam Planı hazırlanır. Bu planda beslenme, kullanması gereken besin destekleri, vitaminler, mineraller, aminoasitler, uyku saatleri, egzersiz programı, stres ve kaygı yönetimi, kendisine uygun ders çalışma teknikleri yer alacak ve öğrenci bunları hayata geçirmek için, kendisi için oluşturulacak hekim, diyetisyen, psikologtan oluşan Gentest ekibinden sürekli destek alacaktır.

Lise çağındaki her gence uygulanır.

  1. Çocuğunuzun doku, kan ve idrar örnekleri alınır,
  2. Çocuğunuzun yaşam tarzının elektro-fizyolojik olarak değerlendirilmesi için 3 gün süreyle HRV cihazı takılır,
  3. Vücut ölçümleri yapılır,
  4. Hekim muayenesi yapılır,
  5. Yaşam tarzı görüşmesi yapılır,
  6. 6 hafta içerisinde raporu hazırlanır,
  7. Raporu uzmanlarımız tarafından açıklanır,
  8. Çocuğunuzun Gentest Yaşam Planı sunulur.

Bundan böyle çocuğunuzun yaşamında onu biyolojik yapısı ve sağlığı açısından bizden daha kapsamlı ve derinlemesine tanıyan hiç kimse olmayacak. Bu nedenle Gentest Enstitüsü’nün sorumlulukları Gentest Yaşam Planı’nızın sunulmasından sonra da devam eder. Çocuğunuzu Gentest Ailesi’nin bir üyesi olarak görür, düzenli görüşmeler, takipler, kontroller, bilgi tazeleme görüşmeleri, eğitimler, bilimsel ve sosyal aktivitelerle sürekli yanında oluruz. Buna biz GYBD (Gentest Yaşam Boyu Destek) programı diyoruz.

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest Yaptıranlar Ne Diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.


1/8


Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.