GentestSenior

Sağlıkta teori çok; sizin için tek doğru var.

İnsan ömrü uzamakta ve yaşamdan beklentiler yükselmektedir. Bundan 30-40 yıl önce 50 yaşında bir insana ‘yaşlı’ muamelesi yapılırken bugün 70 yaşındaki birisi için “henüz genç” denmektedir. Bugüne kadar yaşı 80’i geçmiş birçok kişi Gentest Enstitüsü’ne başvurmuştur. Beslenmelerini, besin destekleri kullanımını, egzersizlerini, ilaçlarını, hormonlarını ve diğer aktivitelerini Gentest Yaşam Planları doğrultusunda sürdüren ve 90 yaşını aşmış danışanlarımız bulunmaktadır. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için her zaman adım atılabilir. “Benden geçti artık” ifadesi Gentest danışanları için geçerli değildir.

GentestSenior genetik ve gerontoloji bilimlerinin temellerini kullanarak yaşamın ileri aşamalarındaki bireyleri hastalıklardan korumak, fiziksel ve zihinsel performanslarını yükseltmek, daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş analizler bütünüdür.

80 yaş üzeri her bireye uygulanır.

  1. Doku, kan ve idrar örnekleriniz alınır,
  2. Yaşam tarzının elektro-fizyolojik olarak değerlendirilmesi için 3 gün süreyle HRV cihazı takılır,
  3. 3 boyutlu vücut ve postür analiziniz yapılır,
  4. Hekim muayeneniz yapılır,
  5. Yaşam tarzı görüşmeniz yapılır,
  6. Rapor 6 hafta içinde hazırlanır,
  7. Rapor uzmanlarımız tarafından size açıklanır,
  8. Gentest Yaşam Planı’nız sunulur.

Bundan böyle yaşamınızda sizi biyolojik yapınız ve sağlığınız açısından bizden daha kapsamlı ve derinlemesine tanıyan hiç kimse olmayacak. Bu nedenle Gentest Enstitüsü’nün sorumlulukları Gentest Yaşam Planı’nızın sunulmasından sonra da devam eder. Sizi Gentest Ailesi’nin bir üyesi olarak görür, düzenli görüşmeler, takipler, kontroller, bilgi tazeleme görüşmeleri, eğitimler, bilimsel ve sosyal aktivitelerle sürekli yanınızda oluruz. Buna biz GYBD (Gentest Yaşam Boyu Destek) programı diyoruz.

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest Yaptıranlar Ne Diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.


1/8


Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.