TEMEL GENTEST UYGULAMALARI


Burada sayılan uygulamalarda GentestDiet’ten GentestPremium’a doğru uygulama kapsamları genişlemekte, her uygulama kendisinden önceki tüm uygulamaları da kapsamaktadır.

Bireylerin genetik yapıları doğrultusunda sağlıklı beslenmelerini amaçlayan temel bir analizdir.
Devamı

GentestDiet’i kapsayan bu uygulama bireyin yaşam tarzını da inceleyerek hastalıklara yatkınlıklarını ve gerekli önlemleri ortaya koyar.  
Devamı

GentestVital’i kapsayan bu uygulama bireyin tıbbi bulgularını da inceleyerek, diyabet, kalp krizi, inme, osteoporotik kırık, Alzheimer hastalığı, kadınlarda meme, yumurtalık, rahim; erkeklerde prostat; her iki cinste akciğer kolon, mide, pankreas, mesane, böbrek, cilt kanseri risklerini ortaya koyar; gerekli önlemleri sunar.  
Devamı

GentestMedical’i kapsayan bu uygulama bireyin hormonal ve hücresel yaşlanmasını da inceler. Bu uygulamanın mantığında yaşlanmak normal bir süreçtir, hastalık düzeyinde bir sorun yoksa yaşlanmaya müdahale edilmez. 
Devamı

GentestNormoaging’i kapsayan bu uygulama yaşlanmanın yavaşlatılabilir bir süreç olduğu ve herhangi bir hastalık riskine yol açmadan yaşlanmaya müdahale edilebileceği anlayışına dayanır, gerekli önlemleri sunar. 
Devamı

YÖNETİCİLERE YÖNELİK UYGULAMALAR


Burada sayılan uygulamalar yöneticilerin streslerini yönetmeleri ve hastalıklardan korunmaları için geliştirilmiştir.

GentestBioaging’i kapsayan bu analiz bireyin ruh sağlığı ve stres durumunu da dikkate alır, gerekli önlemleri sunar. 
Devamı

GentestExecutive’i kapsayan bu uygulama bireyin bağırsak mikrobiyomunu ve hücresel düzeyde toksik yüklerini de incelemeye alır, gerekli önlemleri sunar. 
Devamı

Bireylerin fizyolojik ve hormonal olarak stres düzeylerini ölçen ve çözüm üreten analizler bütünüdür. 
Devamı

GentestAnti-Stress’i kapsayan bu uygulama orta yaştaki yöneticilerin diyabet, kalp krizi, inme, osteoporotik kırık, Alzheimer hastalığı, kadınlarda meme, yumurtalık, rahim; erkeklerde prostat; her iki cinste akciğer kolon, mide, pankreas, mesane, böbrek, cilt kanseri risklerini de ortaya koyar. Gerekli önlemleri sunar.  
Devamı

ÇOCUK YAPMAK İSTEYEN VEYA ÇOCUĞU OLAN AİLELERE YÖNELİK UYGULAMALAR

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin sperm ve yumurtalarının kalitelerini artırarak en sağlıklı bebeğe sahip olmaları için geliştirilmiş bir analizler bütünüdür. 
Devamı

4 yaş üzeri çocukların sağlıklı bir şekilde büyüme ve gelişmeleri, genlerine uygun beslenmeleri, akademik yeteneklerinin ve ilgi alanlarının tespit edilmesine yönelik analizler bütünüdür. 
Devamı

Liseye Geçiş Sınav’ı (LGS) veya üniversite sınavına girecek öğrencilerin hangi alanlarda daha başarılı olacaklarını ortaya koyan analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Öğrencilerin hem sağlıklarını geliştirip hem de akademik başarılarını artırmaya yönelik analizler bütünüdür.
Devamı

                   

GentestSchoolTalent ve GentestSchoolPerformance’ın birleştirilmiş halidir.  
Devamı

SPOR VE SPORCU UYGULAMALARI


Burada sayılan uygulamalar amatör ve profesyonel sporcular için geliştirilmiştir. 

                   

Amatör düzeyde egzersiz yapan bireylerin genetik yapıları doğrultusunda uygulamaları gereken programları sunan bir analizdir. 
Devamı

                   

Amatör düzeyde ama profesyonelce spor yapan bireylerin (örneğin triatlon koşanlar) sağlık ve performanslarına yönelik analizler bütünüdür.  
Devamı

                   

Spora ilgisi ve yeteneği olan çocuk ve gençlerin gelecekteki performans ve başarılarını artırmaya yönelik analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Profesyonel sporcuların sağlık ve performanslarını artırmaya yönelik analizler bütünüdür.
Devamı

UÇUŞ EKİBİNE YÖNELİK UYGULAMALAR

                   

Diğer insanlara göre daha yüksek hastalık riski taşıyan pilotların sağlık düzeylerini ve performanslarını yükseltmek, uçuş ömürlerini ve kendi yaşamlarını uzatmak amacıyla geliştirilmiş analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Özellikle uzun uçuşlara katılan kabin görevlilerinin sağlık düzeylerini ve performanslarını yükseltmek amacıyla geliştirilmiş analizler bütünüdür. 
Devamı

80 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN UYGULAMALAR

                   

80 yaş ve üzerindeki bireylerin geriatrik yönetimlerini yapmak, yaşamlarını kaliteli bir şekilde uzatmak, zihinsel ve fiziksel performanslarını artırmak üzere uygulanan analizler bütünüdür.
Devamı

BELİRLİ SAĞLIK SORUNLARI OLANLARA YÖNELİK UYGULAMALAR

Beden Kitle İndeksi (BKİ) 30 ve üzerinde olan bireylerin optimum vücut ağırlığına ulaşmaları ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yapılan analizler bütünüdür. 
Devamı

Herhangi bir kanser geçirmiş veya geçirmekte olan bireylerin sağlık durumlarını geliştirmek amacıyla uygulanan analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Diyabet hastalığı tanısı olan bireylerin sağlık durumlarını geliştirmek amacıyla uygulanan analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Kalp ameliyatı geçirmiş, stent konulmuş veya koroner damar hastalığı tanısı olan bireylerin sağlık durumlarını geliştirmek amacıyla uygulanan analizler bütünüdür.  
Devamı

                   

Sindirim sistemi şikayetleri olan bireylerin sağlık durumlarını geliştirmek amacıyla uygulanan analizler bütünüdür. 
Devamı

                   

Bireylerin farklı ilaçları genetik olarak metabolize etme özelliklerini inceleyerek doğru ilacın ve doğru dozun seçilmesine yönelik olarak yapılan genetik analizdir. 
Devamı

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest

Nasıl Uygulanır?

Gentest'in bilimsel ve profesyonel akışı içerisinde
kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.