Yaptıranlar ne diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler.
Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan
kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Leyla Alaton

İş Kadını

Gentest'i iç organlarıma ayna tutmaya benzetiyorum. Bir anlamda sağlığımın ve iç organlarımın aynası. Kuvvetli ve zayıf taraflarımızı hayat tecrübeleriyle öğrenebiliyoruz fakat organlarımızın ne durumda olduğunu öğrenemiyoruz. Gentest tedbir açısından çok önemli bir test. Bunedenle bu testi tercih ettim.

Nefize Karagöz

Sanayici

Gentest'i bir gazete haberinden öğrendim. Kendi kendime: "Makine parkımızın koruyucu bakımını yaptırıyoruz da, neden kendimize aynı özeni göstermiyoruz?" dedim. Ortağımla ile birlikte GentestExecutive yaptırdık. Stresimizi kontrol altına aldık. Çok sağlıklı ve enerjik yaşıyoruz.

Güven Kıraç

Sanatçı, Oyuncu

Film çekimleri, setler, stres, düzensiz beslenme derken bir de baktım sağlığım sinyal vermeye başlamış. Dr. Serdar Savaş ve Gentest kelimenin tam anlamıyla imdadıma yetişti. Beni bana anlattılar. Tüm değerlerim normale döndü.

Eda Zing

İletişim Uzmanı

Uzun zamandır çözemediğim aşırı kilo problemim vardı. ‘’Acaba obezite ameliyatı yaptırsam mı?’’ diye düşünüyordum. Gentest’le tanıştım. Hayatımın önemli bir dönüm noktası oldu. GentestObesity ile sekiz ayda 40 kilo vererek 110 kilodan 70 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum.

Haşmet Çınar

İş Adamı

İş hayatının yoğun temposu içinde sağlığımı ihmal ediyordum. Daha verimli, sağlıklı ve zinde olmak için GentestExecutive yaptırdım. Genetik yapıma göre hazırlanan diyet, egzersiz, gıda destekleri ve stres yönetimi programı hızla etkisini gösterdi. Tek kelimeyle muhteşem bir uygulama. Şu anda kendimi en az 10 yaş gençleşmiş hissediyorum.

Ufuk Tarhan

Futurist, İş Kadını

Gentest'le 10 yıl önce tanıştım. Futuristik bir uygulama olduğunu gördüm. Geleceğimin genlerle daha iyi geleceğini anladım. Beni genetik yapım, tüm biyokimyasal özelliklerim ve yaşamımın her yönüyle derinlemesine incelediler. Gentest raporumu elime aldığımda "işte budur" dedim.

Ali Cesuroğlu

Emekli Askeri Hakim

83 yaşında GentestBioaging yaptırdım. 86 yaşında mutlu bir izdivaç yaptım. Bugün 96 yaşındayım. Bütün değerlerim 36 yaşındaki bir genç gibi. Yaşamıma her yönüyle aktif olarak devam ediyorum. Dr. Serdar Savaş’a ve Gentest ekibine şükranlarımı sunuyorum.

Fuat Bilgen

Kalp Cerrahı

Uzun saatler süren zor ameliyatlarda fiziksel ve zihinsel olarak yüksek performans göstermem gerekir. Sağlığına çok dikkat eden bir hekim olarak, Gentest bana normal şartlarda bilemeyeceğim kritik hususlarda bilgi verdi. Çağın ötesindeki bu hizmeti geliştiren bilim ekibini gönülden kutluyorum.

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.